Budou vaši rodiče slavit stříbrnou nebo dokonce zlatou svatbu a chcete pro ně vybrat ten nejlepší dárek? Darujte jim víkendový pobyt, vybírat můžete z rozsáhlé nabídky. Velmi oblíbený je romantický víkendý v příjemném prostředí, dále wellnes víkend a pivní víkendy. Zážitkové dárky jsou originální a sklidíte s nimi jednoznačně úspěch.

Romantický víkend

Odpočinek a relaxaci lze najít i v centru tak uspěchaného města, jako je Praha. V blízkosti Pražského hradu s nenahraditelnou atmosférou centra staré Prahy s výhledem na Staré město, najdete luxusní a ubytování. Součástí romantického víkendu je samozřejmě i romantická večeře pro dva a láhev sektu, která bude obdarované čekat na pokoji. Před ubytováním určitě doporučujeme projít si historické centrum Prahy a nebo se vydat na procházku kolem Vltavy.

Wellness víkend

Není nad to užít si trochu odpočinku a klidu v srdci panenské přírody. Relaxační víkendový pobyt v Odrách uspokojí hlavně milovníky čisté přírody. V rámci tohoto zážitkového pobytu je hostům k dispozici sauna, masáž pro dva a vana whirlpool. Po delší procházce je tak odpočinek zaručen. V případě špatného počasí si mohou hosté zahrát třeba kulečník nebo šipky.

Pivní víkend

Vhodným dárkem pro pár je i víkendový pobyt v pivních lázních. A kde jinde vybrat pivní víkend, než ve městě piva, v Plzni. Pivní lázně v Plzni byly otevřeny v roce 2012 a jedná se tak o nejnovější pivní lázně v České republice. Sklepní prostory pivovaru byly nově zrekonstruovány a zrenovovány. Koupel v pivní lázni je velmi příznivá pro lidské tělo. V koupeli složené z rozpuštěných pivovarských kvasnic a teplé vody se tělo celkově prohřeje a unavené svaly si odpočinou. Vedle koupelové kádě je přistavena pípa, ze které je možné si natočit pivo a to pak popíjet při proceduře. Ubytování je zajištěno v čtyřhvězdičkovém luxusním pokoji.