Zatímco ženu je možné příjemně potěšit dárkem v podobě romantického nebo relaxačního zážitku, muži dávají spíše přednost adrenalinu a sportu. Hmotným dárkem se u pánského pokolení nemusíme vždy zavděčit, ale zážitek jako dárek pro muže ještě nikdy nezklamal. Originální a neotřelý dárek každého muže třeba nabije novou energií nebo mu dá pocítit jeho mužnou sílu. Správnou volbou je například zážitkový poukaz na vyhlídkový let, projížďku luxusním autem, let balonem apod. Váš partner se však může pobavit i velmi vtipným dárkem v podobě pasení ovcí nebo práce popeláře „na zkoušku“. A společně s partnerem si můžete ve dvou užít pobyt v pivních lázních, který lze darovat třeba k výročí svatby nebo svátku všech zamilovaných.

Jízda ve Ferrari

ESENNCE, s.r.o. se snaží vždy vycházet vstříc individuálním přáním a požadavkům svých zákazníků. K přednostem této zážitkové firmy patří profesionalita, zkušenosti a garance vysoké kvality. Za svou činnost sbírá tým agentury každoročně významná ocenění. Profesionální služby agentury ESENNCE si oblíbili zákazníci v řadě měst – v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě, Liberci… Popularitě se těší i kvalitní e-shop, v němž si lze snadno vybrat zážitek jako dárek pro všechny, na kterých nám záleží.

Z kategorie zážitek jako dárek pro muže můžeme doporučit osvědčené pivní lázně, škola smyku, Hummer jízda, atd. Pokud si nejste jistí, vsaďte na dárkový certifikát a nechce obdarovaného muže vybrat si dle vlastního uvážení.