Za okny řádí studený vítr a teploty již dlouho nepřekročily bod mrazu? Potěšte své blízké či sebe a zakupte letos originální vánoční dárky – pobyt v pivních lázních nejenom zahřeje na těle a duši, ale příjemně překvapí svou originalitou. Pozvěte své blízké do pivních lázní v moravském městě Rožnov pod Radhoštěm.

Pojďme si nastínit jak zážitek pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm vypadá. Na začátek se příjemně zahřejete a nadýcháte bylinných výparů výborných na Vaše dýchací cesty. Následuje procedura jako vystřižená z tajných snů většiny milovníků piva – koupel ve stylových měděných vanách či dřevěných kádích probíhá za současné neomezené konzumace místního zlatavého moku. Po této téměř půlhodinové pivní koupeli se přesunete na lůžko, kde absolvujete další relaxační procedury, působící blahodárně na vaše tělo i duši – detoxikační zábal, masáž zad a šíje pomocí lávových kamenů, a nakonec odpočinek na lůžku.

Jestliže jste tedy Vy, nebo Vaši příbuzní a přátelé, milovníky tekutého chleba, neváhejte, a jako originální dárek k Vánocům zakupte poukaz na pobyt v pivních lázních. Nezapomenutelný zážitek Rožnovské pivní lázně nabízí klid na těle i duši si s sebou odnese zaručeně každý!

 

Tagy: , ,