Voňavé pivní lázně již nejsou pouhým rozmarem bohatých, nyní si je můžete užít i Vy. Toto originální využití nejtradičnějšího českého nápoje vám nabízí neobvyklou relaxaci, jakou nezažijete ani v tradičních lázních.

Speciální receptura piva a přísad, které ohřáté na správnou teplotu mají velmi kladný vztah na váš organizmus, vám zajistí to správné prožití zdravého odpočinku. Samotná koupel je okořeněna ochutnávkou piva a velmi krásným intimním prostředím, které vám bude evokovat spíše oblíbené prostředí tradičního pivovaru, než lázně.

Samotná kůra vám pomůže jak tělesně, tak psychicky. Teplá lázeň plná pivovarských kvasnic a těch správných bylinek vám zajistí jak duševní klid, lepší zdravotní stav, tak  i celkový odpočinek organizmu. Klid, jaký zde zažijete se nedá srovnat s vířivkami a dalšími bazény, kde se tísníte s dalšími lidmi. Správné bylinky a pivovarské kvasnice vám zvláční a zregenerují pokožku způsobem pivu vlastním – doplní potřebné vitamíny a vy se budete cítit a dokonce i vypadat, jako po návratu z dovolené. Pozitivní účinek se projevuje na všech částech těla, nikoliv pouze na pokožce, jak by se tomu mohlo zdát, také vaše vlasy, které potřebují často péči, která jim často nebývá dopřána, získají novou energii. O své nepřijdou ani svaly a klouby, které si tuto relaxační lázeň neobyčejně užijí.

Někdo potřebuje k relaxaci být sám, ale ten, kdo to má jinak nebo si chce tento zážitek užít společně s druhým, může si vyzkoušet pivní lázeň pro dva ve speciální dvouvaně. Služby jsou celoroční, můžete se prohřát chladné v zimě, ale i si odpočinout a dopřát relaxaci svému tělu po celý zbytek roku. Pivní lázně jsou v provozu v mnoha městech České republiky, proto si můžete vybrat takové, které se vám hodí svojí polohou nebo takové, které vám padne do oka svým vzhledem.

Nakonec, můžete takových míst samozřejmě vyzkoušet více, každý měsíc navštivte jedny pivní lázně a pak vyhodnotit ty nejlepší.