Máme takové dárky rádi a také je rádi darujeme. Sice o jejich výběru musíme přemýšlet o chvilku déle než nad běžnými dárky, ale výsledek – radost obdarovaného, stojí za to. Jistě Vás nějaký takový dárek napadne. Zkusíme Vám připomenout takové, které zaručeně pohladí duši, potěší tělo a obdarovaný na ně jen tak nezapomene.

Masáže

První, co nás asi napadne, že takovým dárkem by mohly být např. masáže. Nevíte kam jít, kde na internetu masáže hledat? Zkuste to jinak – spolehněte se, že zakoupit rovnou dárkový certifikát na konkrétní dárek je nejen pohodlné, vyzkoušené, ale také mnohdy levnější. Zvolíte jako dárek thajskou masáž nebo masáž horkou čokoládou, bylinnou masáž odbourávající stres, aroma masáž nebo oblíbenou masáž lávovými kameny? Masáže milujeme, jen na ně občas nemáme čas, když masáže darujete, je jisté, že obdarovaný si čas udělá a rád.

Wellness

Pokud chcete darovat ještě více odpočinku a relaxace doporučujeme wellness víkend a to v mnoha lokalitách naší republiky. Jistě už sami budete vědět, jestli více potěšíte obdarovaného wellness víkendem na horách nebo např. v aquaparku. V každém takovém dárku je zabaleno vlastně nejen Vaše přání, že dotyčnému přejete hodně zdraví, ale zároveň samotný dárek je toho důkazem.

Pivní lázně

Když se řekne relaxace, vybaví se Vám jistě nejen masáže, wellness, ale také lázně. Vedle klasických lázeňských pobytů darujte nezapomenutelné pivní lázně. Ačkoliv jich u nás v republice najdete víc, pivní lázně Rožnov hrají prim. Kromě těhotných žen a lidí po operaci srdce jsou pivní lázně jedinečným balzámem na duši i na těle. Nejnovější pivní lázně Rožnov přímo v rožnovském pivovaru s koupelí v horkém zlatém moku potěší opravdu každého. Pokud darujete tento dárek pro dvě osoby, pak nejen, že máte vyřešené rovnou dva dárky, ale také v případě obavy z neznámého se díky přítomnosti blízké osoby rozplynou a radost a příjemné prožití se zněkolikanásobí. Navíc luxusní ubytování je završením příjemných procedur a obdarovaní jistě rádi zapomenou na starosti všedních dní.

Spa

Když budete přemýšlet, jak ještě jinak pohladit duši a potěšit Vaše blízké napadnou Vás možná i jiné dárky, ale darovat odpočinek, relaxaci spojenou s hýčkáním těla se jen tak něco nevyrovná. V neposlední řadě podobných dárků si můžete vybrat mezi dárky pro dva také vířivku. Soukromá relaxace – vířivka pro dva např. v luxusním salónu v centru Prahy nebo v moderním hotelu uprostřed nádherné krkonošské přírody. Součástí dárku je také láhev sektu. Jedinečný zážitek – vířivka pro dva není zdaleka jen vhodným vánočním dárkem pro mladé dvojice, ale tento milý dárek překvapí i Vaše rodiče nebo příbuzné. Vánoční dárky bychom měli vybírat srdcem a právě zmíněné tipy jsou zárukou úspěchu, překvapení, radosti a v konečném efektu také poděkováním. Navíc obdarovaní ocení jejich originalitu a na rozdíl od stále se opakujících vánočních dárků na dárek, který spolehlivě pohladí duši a potěší tělo, nezapomenou.