Máte rok od roku větší problém s výběrem vhodného narozeninového či vánočního dárku pro vaše blízké, nejlepší kamarády nebo významné obchodní partnery? Máte obavy, že váš dárek nesklidí u obdarovaného příliš velký úspěch a po několika dnech upadne v zapomnění? Je vám líto platit za něco, co skončí v lepším případě na poličce mezi ostatními nepotřebnými cetkami?

Zážitky jako dárek od firmy Esennce

V tom případě nyní zbystřete. V současné době si stále více lidí oblíbilo dárky jako zážitky. Výhoda tohoto typu dárků spočívá v tom, že obdarovanému nedáte obyčejný hmotný dar, ale darujete mu zážitek, kterým mu možná splníte některý z jeho velkých snů. Obdarovaný si pak z tohoto zážitku odnáší vzpomínku, na kterou nezapomene ještě několik dalších let.

Zážitky jako dárky mají obrovskou výhodu v tom,  že jak nakoupení, tak realizace, je snadná a jednoduchá. Stačí, když si v nabídce agentury na zážitky vyberete vámi požadovaný zážitek a vyplníte objednávkový formulář. Poukaz na zážitek vám poté bude doručen přímo do domu. Ten kdo jej následně bude chtít realizovat, tak jednoduše zavolá na telefonní číslo z dárkového poukazu a vybere si vhodný termín.

Agentury na zážitky jsou v České republice zastoupeny v hojném počtu. Nicméně, mezi přední firmy které poskytují zážitky jako dárky, patří společnost Esennce. Tato zážitková agentura je stabilním prvkem na trhu a je držitelem několika významných ocenění a certifikátů. Agentura na zážitky Esennce spolupracuje pouze s prověřenými a kvalitními partnery. Můžete si být tedy jistí, že vámi vybrané zážitky jako dárky, budou realizovány skutečnými profesionály.

Pokud by jste si přece jen nebyli jisti, které zážitky jako dárky pro danou osobu vybrat, tak můžete využít zvláštní nabídky, kterou pro vás společnost Esennce připravila. Touto možností je univerzální certifikát, který je rozdělen do pěti kategorií, od bronzového po královský. Každý dárkový poukaz je předplacen na určitý počet bodů a přímo obdarovaná osoba tyto body vymění za konkrétní zážitek. Je přitom jen na ní, jestli se rozhodne pro jeden větší či několik menších zážitků.

Takže, neváhejte ani chvilku a vyberte si z bohaté nabídky. Tým webu zážitky-jako-dárky .cz vám přeje mnoho šťastných chvil, spoustu nezapomenutelných okamžiků a možná splnění některých snů.