Je přirozené, že se každá žena chce okolnímu světu líbit a ráda tak pečuje o svůj vzhled. Již málokterá žena má však k dispozici tým profesionálních vizážistů, kteří přesně vědí, co je pro daný typ ženy tím nejlepším. A právě péči odborníků z řad kadeřníků, vizážistů a módních stylistů zahrnuje jedinečný zážitek pro ženy Změna image.

163_zmena_image_D

Tento zážitek se odehrává v prestižním pražském studiu BOMTON a zahrnuje skutečně velmi pestrý program, který by se dal označit jako kompletní proměna image. Postupně budou mít možnost předvést své šikovné ruce jak špičkoví kadeřníci, vizážisté, tak také módní stylisté, kteří dokonale podtrhnout práci svých kolegů. Můžete se tak připravit na obrovský příval pochvalných komentářů, které budou po tomto jedinečném zážitku na sto procent následovat.

Kromě zmíněné péče odborníků je součástí zážitku také malé občerstvení, které vám zpříjemní pobyt v tomto luxusním kosmetickém salónu. Jelikož se jedná opravdu o kompletní proměnu, je nutné si na tento zážitek vyčlenit celý jeden den.

Zážitky jako Změna image je skvělým dárkem pro všechny ženy, které již si nevědí rady s úpravou svého vzhledu a marně se snaží zjistit, co je pro jejich osobnost tím nejlepším. Tak proč jim nedopřát péči skutečných specialistů?