Nevíte, jaký dárek darovat přítelkyni k blížícím se narozeninám? Připadá Vám, že kupujete stále samé dárky? Zkuste něco jiného. Darujte jí dárek v podobě zážitku. Pokud Vaše přítelkyně miluje čokoládu, obdarujte jí zážitkovým dárkem v podobě čokoládové masáže.

Rozpuštěná čokoláda obsahuje vitamíny a minerály, které vyhlazují a vypínají pokožku. Při čokoládové masáži se Vám uvolňují cévy a tím se snižuje krevní tlak. Trpíte-li únavou či stresem, pak pro Vás bude čokoládová masáž přímo ideální. Čokoládová masáž blahodárně působí také proti celulitidě, což ženy jistě velmi rády ocení. Na závěr čokoládové masáže si můžete dopřát šálek lahodného čaje.

Čokoládová masáž není vhodná pro osoby trpící alergií na čokoládu, záněty a kožními infekcemi a dále není vhodná pro ženy v těhotenství. Čokoládovou masáž nabízíme v různých lokalitách po celé republice. Lokalitu si obdarovaný vybere při samotné rezervaci zážitku.

Zážitkový dárek v podobě certifikátu od nás obdržíte v červené dárkové krabičce se světlými stužkami. Uvnitř krabičky je také průvodní dopis s informacemi o zážitku, rezervaci termínu a je tam uvedena platnost certifikátu. Nemusíte si tedy dělat už žádné starosti s balením dárku.

Pokud si chcete užít čokoládovou masáž se svojí milovanou polovičkou, pak pro Vás bude vhodná Čokoládovou masáž pro dva. Po čokoládové masáži se budete cítit příjemně a Vaše pokožka bude sametově hebká. Čokoládovou masáži nic nezkazíte a Vaše přítelkyně bude tímto zážitkovým dárkem nadšena.