Usednout do nefalšovaných supersportovních vozů, které důvěrně známe z profesionálních automobilových závodů z celého světa, je sen drtivé většiny mužů bez rozdílu věku. Nyní máte jedinečnou možnost si tento mnohdy zdánlivě nesplnitelný sen splnit.

Půjčení Ferrari už není nemožné. Vůz, který může být na celých 24 hodin váš, se jmenuje Ferrari 360 Modena F1 a jedná se o jeden z nejoblíbenějších modelů, které kdy tradiční a exkluzivní italská automobilka Ferrari uvedla na trh.

Tento jedinečný zážitek se může stát jedním z nejvýznamnějších dní v životě každého muže. Vůz vám bude s plnou nádrží přistaven kdekoliv na území ČR (přistavení na území Prahy je zdarma). A po nutné instruktáži a podrobném popisu vlastností vozu vám již nebude nic bránit v prožití nezapomenutelného dne za volantem tohoto temperamentního sporťáku.

Pro milovníky adrenalinu je tu nový zážitek při kterém můžete mít Ferrari na závodním okruhu. Jízda ve Ferrari na opravdové závodní dráze je ryzí adrenalin.

Tento jedinečný zážitek přináší zážitková agentura ESENNCE. Zážitek Ferrari 360 Modena F1 na jeden den, nabízí snadno dostupnou šanci svézt se ve voze, který byl donedávna přístupný pouze těm bohatším.