Zážitkové dárky jsou jedním nejoriginálnějším a nejtypičtějším dárkem, které se v této době darují. Velmi oblíbené jsou automobilové zážitkové dárky. Pokud tedy bude mít Váš přítel, manžel, tatínek či nějaká jiná blízká osoba narozeniny, nebo budete mít výročí, či se blíží jiná slavnostní událost, potom neváhejte a určitě si vyberte z naší nabídky.

Poukaz na zážitkové dárky dostanou obdarovaní již zabalené v hezké červené krabičce se světlou stuhou, v krabičce bude vložený certifikát na vybrané zážitkové dárky a průvodní dopis s Vaším osobním věnováním a popisem zážitku. Dárky jsou tedy připraveny k předání.

Automobilové zážitkové dárky jsou pro snazší orientaci ještě rozděleny do podkategorií.

Hummer jízdy

Máte rádi terénní auta, chtěli byste se svézt, nebo dokonce zkusit toto auto řídit? Potom právě pro Vás je určena tato kategorie. Zážitkové dárky – Jízdy Hummerem jsou určeny právě pro Vás!

Školy smyku

Chtěli jste vždycky umět ovládat Vaše vozidlo v jakékoliv situaci, ať je sníh, ledovka nebo prší? Vyzkoušejte zážitkové dárky – školy smyku – které nabízíme v různých lokalitách: Příbram, Most, Vysoké Mýto, Sosnová.  Naučí Vás perfektně ovládat auto ve všech situacích.

Tankodrom

Je snem Vašeho manžela či přítele svézt se v obrněném transportéru BVP anebo si ho zkusit i řídit? Neváhejte a kupte mu zážitkové dárky – Jízda v BVP pro dva nebo Řízení BVP. Určitě mu jeho sen splníte.

Luxusní auta

Anebo je snem Vašeho přítele svézt se nějakým luxusním autem, jako je Porsche nebo Ferrari? Pak neváhejte a kupte mu zážitkové dárky – Ferrari 360 Modena F1 nebo Porsche Boxster. Oba zážitkové dárky můžete zapůjčit na jednu hodinu nebo na celý den.

Závodní okruh

Pokud máte rádi rychlost a je Vaším snem svézt se rychlým autem nebo zkusit řídit rychlé auto, potom Vám doporučíme zážitkové dárky – Jízda ve Ferrari nebo Závodní okruh.

Určitě je z čeho vybírat. A každý, kdo naše internetové stránky navštíví, nějaké zážitkové dárky, kterým svému drahému splní sen, vybere.