Chcete potěšit a překvapit své přátele nebo rodinu originálním svatebním darem? Pak jste na správném místě. V našem internetovém obchodě Esennce.cz najdete svatební dary, které Vás jistě zaujmou netradičností a originalitou. Naše svatební dary zaujmou jistě i všechny svatebčany.  Máte možnost vybírat z mnoha kategorií svatebních darů. Všichni dobře víme, jak je těžké vybrat svatební dar. Nejkrásnější svatební dar je darovaný od srdce. Není důležité, za jakou sumu jsme svatební dar pořídili, ale důležité je to, že svatební dárek darujeme s upřímným srdcem. Svatebními dary děkujeme za pohoštění na svatební hostině.

Mezi nejoblíbenější svatební dary patří romantické víkendy. Darujte novomanželům Oderskou relaxaci. Nejenže je čeká báječná relaxace, ale i sportovní vyžití. S tímto zážitkovým dárkem zapomenou na starosti a načerpají novou energii. Dále nabízíme Romantický víkend pro dva, Víkend v oblacích či Krkonošskou relaxaci. Pro adrenalinové nadšence je Tandemový seskok padákem určitě to pravé. Zažijí, co je to volný pád. Milovníkům masáží dopřejte tu pravou relaxaci. Různé druhy masáží po celé České republice najdete v našem internetovém obchodu. Velmi oblíbená je thajská masáž pro dva, čokoládová masáž pro dva, medová masáž, či masáž lávovými kameny. Nezapomeňte na Pivní lázně. Věnujte novomanželům Víkend v pivních lázních, lokalitu si obdarovaní vyberou při rezervaci. Pokud nevíte, čím byste udělali novomanželům radost, darujte jim univerzální certifikát. Na tento certifikát si obdarovaní vyberou jakýkoliv zážitkový dárek z naší pestré nabídky.

Buďte originální a dopřejte novomanželům zažít nezapomenutelné zážitky a věnujte jim zážitkový svatební dar, který bude vynikajícím vstupem do jejich manželství.