Hlavní devizou Plzně je bezesporu pivo. Pivo, ten zlatavý mok, který nenahradí nic a to ani, kdyby tisíc klarinetů. Můžete si nechat podstrojovat půllitry donesenými pod nos v hostinci. Ale nemusíte skončit pouze u toho. V Plzni je k mání nová služba pivních lázní. Stačí se ponořit do této možnosti a vynořit se posléze z vany naplněné pivními bublinkami a nechat se obsluhovat příjemným a profesionálním personálem. Pokud Vám při tom vyhládne, můžete zaskočit do restaurace, která je v areálu pivovaru Purkmistr k dispozici. Po vydatném jídlu můžete ukončit den v příjemné společnosti svých přátel a bowlingové dráhy. Pivní lázně Plzeň budou ovšem spouštěčem Vašeho nanejvýše příjemného dne.

Proč právě pivo?

Pivo obsahuje nesmírné množství zdraví prospěšných látek. V kombinaci s minerálními vodami a bylinkami se Vám dostane toho nejlepšího zážitku. Ponořeni do piva, můžete nechat vyčuhovat jen nos a oddat se tomu zážitku. Vždyť již středověcí kněží se ráchali v sudech s pivem, tuše, že jim to připraví život prožitý ve zdraví a vitalitě. A měli kupodivu pravdu. Pivo má pro Vás připravenou nejen vitalitu, ale i nepřekonatelnou péči o pleť, regeneraci celého těla, nesmírnou podporu celého cévního systému a mnoho dalších výhod. Pivo, ač často zavrhováno, je tím nejlepším způsobem jak si užít a zároveň udělat něco dobrého pro zdraví. Pokud pivo předáte do péče lázeňství, odmění se Vám Vaše tělo bezchybným během. A to i na dlouhou trať. Pivní lázně Plzeň jsou zárukou příjemně stráveného dne.

Jaká jsou omezení?

Prakticky žádná. Pivní lázně by neměly navštěvovat ženy v pokročilém stádiu těhotenství. Ani děti by se neměly potápět právě v těchto lázních. A nakonec ani lidé po operaci nějakého životně důležitého orgánu. Pivní lázně Plzeň jsou dokonalou poukázkou do zdravím naplněného života.