Město Tábor se nachází v krásných Jižních Čechách. Toto malebné městečko se pyšní pivními lázněmi. Pivní lázně Tábor jsou opravdu příjemnou relaxací pro každého. Co třeba nějakému známému darovat takový originální dárek jako je právě pobyt v pivních lázních, takový dárek určitě každého potěší a zvláště muže.


Proč pivní lázně Jižní Čechy

Pivní lázně Tábor v Jižních Čechách jsou ve skupině zvané Bier Bottich Bad. Zkráceně BBB. Zde se jedná o speciální proceduru, která zahrnuje koupel s přísadami, které se běžně dávají do výroby piva, dále navštívíte finskou saunu a také se zregenerujete na lůžku, které je z ovesné slámy. Pivní lázně vám nabídnou různé formy balíčků služeb. Můžete například využít balíček pivní lázeň s občerstvením. Dále můžete někomu blízkému zaplatit balíček, ve kterém je pivní lázeň a také ubytování. Pivní lázně Tábor jsou velmi kladně hodnocené, už jen z toho důvodu, že každému se líbí, když si při relaxaci v lázni může natočit pivo.

Pivní lázně Dvořák

Pivní lázně Tábor jsou umístěny přímo v kongres hotelu Dvořák. Tento hotel spolu s pivními lázněmi se nachází v bývalém pivovaru. V hotelu se o vás postará příjemný personál a nabídne vám ty nejlepší služby, které takový hotel a pivní lázně mohou nabídnout.

Pivní lázně od firmy Esennce

Nevíte, kde si udělat rezervaci do pivních lázní v Táboře? Potom určitě využijte bohatých služeb agentury na zážitky Esennce. Tato agentura vám zajistí vše potřebné. Jestliže chcete pivní lázně věnovat jako zážitky, firma Esennce pro Vás má dárkovou poukázku.