Dáváte rádi dárky? Dáváte rádi originální dárky? Chcete svým darem dát obdarovanému najevo, co k němu cítíte? Chcete ho doopravdy potěšit a dát mu víc než je běžné? Zapomeňte na stereotypní věcné dary. Přestaňte plnit společenskou povinnost. Začněte rozdávat radost. Darujte zážitky! Máme jich pro Vás spoustu. U nás vyberete dárek jak pro romantickou duši, tak pro gurmány, pro příznivce zdravého životního i pro fandy techniky. Naše zážitky se stanou nezapomenutelným dárkem pro každého.

Nejen pro romantiky máme připravený let balónem. Vyhlídkový let Vám doslova otevře nové obzory. Podíváte se na známá místa zcela novým pohledem. Na vlastní kůži okusíte romantiku proutěného koše ladně se vznášejícího s větrem nad místy, která se při pohledu z výšky jeví zcela jinak, než jak je znáte. Znovu objevit takto můžete i naše hlavní město. Let balónem Praha Vám naskytne jedinečnou příležitost spatřit matku měst z ptačí perspektivy.   Překrásné panorama hlavního města budete mít pod sebou jako na dlani a s takto širokým pohledem na všechny její památky znovu oceníte její genius loci, prostě neopakovatelnou atmosféru. Svým prvním letem se také stanete členy hrdé skupiny lidí, kteří zažili romantiku letu i dobrodružství při přistání. Po jeho úspěšném absolvování Vás pilot slavnostně pokřtí a předá Vám pamětní list, jako připomínku tohoto jedinečného zážitku.

Tak jako všechny zážitky, i let balónem Praha od nás obdržíte v luxusním balení s osobním věnováním, aby na obdarovaného udělal dojem hned při jeho předání. Nabízíme Vám jedinečný zážitek, na který bude obdarovaný dlouho vzpomínat. Přestaňte se stresovat vybíráním mezi obligátními dárky z povinnosti a dejte to nej. Objednejte si u nás let balónem a darujte zážitek, kterým skutečně projevíte to, co k obdarovanému cítíte.