Třicáté narozeniny představují významné životní jubileum pro každého z nás. Oslavenec si jistě zaslouží dárek k 30tinám, na který jen tak nezapomenet. Být originální, ale v tomto případě není jednoduché. Pokud „váš“ čerstvý třicátník patří mezi fanoušky motorismu, máme pro vás skvělý tip: darujte zážitek, o němž sní od malička každý milovník rychlých automobilů. Darujte super zážitek, jakým je Ferrari jízda!

Jízdy ve Ferrari se konají na závodním okruhu v Příbrami. Na svého řidiče tam čeká supersportovní Ferrari 458 Italia, které je nástupcem oblíbeného Ferrari F 430 F1. Každý má možnost řídit tento nádherný vůz sám, nebo se nechat svézt v adrenalinové jízdě zkušeným instruktorem sportovní jízdy. Trasa okruhu bude řidiči samozřejmě nejprve ukázána v bezpečnostním voze, takzvaném „Safety car“. Instruktor jej seznámí s vozem Ferrari a pak už může položit své ruce na volat a sešlápnout plyn.

Jízda ve Ferrari 458 Italia je nádherný zážitek pro každého milovníka motorismu. Závodní okruh je dlouhý 1950 metrů a řidiče tak čeká na každém okruhu čtyři-krát zrychlování, čtyři-krát brzdění a čtyři-krát zatáčení. Jízdy probíhají sedm dní v týdnu v rámci vyhlášení takzvaných „Ferrari days“. Každý klient dostane kromě krásného zážitku i foto z jízdy zdarma. Volné chvíle může strávit v party stanu, který je postaven v areálu Polygonu. K dispozici je samozřejmě i občerstvení a parkování je zcela zdarma.

Pokud máte dilema, jaký je vhodný dárek k narozeninám pro čerstvého třicátníka, jízda v nejslavnějším italském sportovním voze určitě nezklame. Je to vzrušující adrenalinový zážitek, na který bude vzpomínat dlouhá léta. Přestože třicátiny jsou pomyslným vstupem muže do dospělosti, uvidíte, že bude po jízdě na okruhu zářit štěstím, jako malý chlapec. Ferrari jízda patří mezi nejoblíbenější zážitky pro muže vůbec.